Profil firmy

Společnost Inchroma s.r.o.. Vám nabízí spolupráci v dodávkách nátěrových hmot od tradičních a významných výrobců ze zemí Evropské unie.

Zejména pro autoopravárenství jsou určeny výrobky renomované řecké firmy EN CHEMICALS. Jedná se o antikorozní ochranné prostředky, těsnící hmoty, lepidla, tmely, plniče, primery, vrchní laky, spreje, ředidla, tužidla a řadu doplňkových produktů. Jako novinku uvádíme na trh profesionální produkty pro autoopravárenství pod značkou F1 – autorefinish formula one.

Dalším sortimentem, který Vám nabízíme je široká škála brusných papírů a komponentů značky SMIRDEX. Univerzální uplatnění těchto výrobků pro Vás vytváří dobrý předpoklad prodeje kvalitního zboží s rychlou obrátkou.

V oblasti tradičních nátěrových hmot jsme pro Vás připravili nabídku produktů firmy DGK Pallachrom. Jedná se o široký sortiment výrobků pro stavebnictví, barvy a laky na dřevo, kov, kámen a nátěrové hmoty pro lodní a speciální použití. Pro zájemce o regionální obchodní zastoupení, nabízíme - ColorTouch System - míchací zařízení včetně programového vybavení a dalších doplňků nadstandardní úrovně.

V nabídce máme také profesionální doplňkový sortiment zejména pro autolakýrníky, který dodáváme pod značkou Etalon.

Přehled o sortimentu průmyslových nátěrových barev nizozemské provenience najdete na www.baril.cz

Naše pozornost k Vám však neskončí prodejem zmíněných výrobků, ale jsme Vám rovněž plně k dispozici pokud se jedná o servis, odbornou radu či praktickou ukázku.

Jsme přesvědčeni, vážené dámy a pánové, že Vás naše nabídka zaujala.

Více podrobností k ní Vám sdělí naši obchodní zástupci, které v případě potřeby obratem kontaktujte.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přejeme Vám mnoho úspěchů v podnikání!


Inchroma s.r.o.